Vettel sociální sítě nepotřebuje

Vettel sociální sítě nepotřebuje

Sebastian Vettel se rozpovídal o dnešním trendu sociálních sítí, selfie a řekl také, proč sociální sítě k životu nepotřebuje.

Nejen samotný čtyřnásobný mistr světa nefiguruje na žádné sociální sítí, ale také jeho týmový kolega Kimi Räikkönen není příznivcem těchto sítí a podle všeho na žádné také nefiguruje. Tým Ferrari tak nemá ani jednoho závodního pilota, který by byl aktivní na sociálních sítích, přestože samotný závodní tým svůj profil na největších světových sítích zřízený má. Naopak Lewis Hamilton z Mercedesu je z pohledu sociálních sítí v F1 králem a jeho obsah denně vidí miliony lidí.

„Já nechápu, proč bych musel někomu neustále sdělovat, kde jsem a s kým tam jsem. Jednoduše nemám takovou potřebu, ale nikoho neobviňuji. Ať si lidé o sobě klidně pořád mluví,“ řekl Vettel německé televizi RTL.

„Myslím si, že jsem generace, která se spíše styděla za fotky sama sebe. Ve třídě se samozřejmě našel jeden nebo dva, kteří se rádi chlubili co umí, ale já mezi ně nepatřil,“ dodal závodník.

Pilotovi Ferrari se nezamlouvá ani trend selfi fotek: „Lidé jen tak přijdou, zeptají se, zda se mohou vyfotit a hned jdou pryč. Občas se jich zeptám, na co to chtějí. Většinou mi řeknou, že neví. Jednou se mi stalo, že mi fanoušek řekl, že to potřebuje jako důkaz pro své kamarády.“

Na závěr Vettel dodal, že má mnohem raději, když mu někdo přijde potřást rukou a popovídat si.

Sdílejte na:
Zavřít