Vettel: „Lauda není ta nejlepší osoba, které věřit“

Vettel: „Lauda není ta nejlepší osoba, které věřit“

Sebastian Vettel na tiskové konferenci před závodem upřímně odpověděl na připomínky Nikiho Laudy. Němec si myslí, že Lauda přeháněl ve svém posledním rozhovoru, ve kterém řekl, že Ferrari je velmi blízko Mercedesu.

Na základě komentářů bývalého rakouského pilota, se čtyřnásobný mistr Formule 1 projevil jako realista, když komentoval reálnou situaci Scuderie. „Řekněme to tak, že Niki (Lauda) není ta nejlepší osoba, které věřit. Velmi rychle mění názor. Někdy to, co říká, dává smysl a jindy zase ne,“ řekl německý pilot.

„Zatím jsem se sezónou velmi spokojen, dále s pokrokem, který jsme udělali a také s věcmi, které máme připravené do budoucnosti,“ dodal Vettel.

Další piloti jako Nico Rosberg, Valterri Bottas a Jenson Button se také po vyslyšení slov Rakušana chtěli vyjádřit. Vicemistr světa byl uvážlivější než jeho krajan a připustil, že Ferrari je velmi silné v porovnání s předchozím rokem. „Nejsem si jistý, jestli má Niki pravdu, když mluví o Ferrari a netuším, kde tu informaci získal, ale co lze s jistotou říci je to, že se Ferrari od minulého roku zlepšilo,“ upřesnil Rosberg.

„Myslím si, že je Ferrari velmi blízko Mercedesu, ale ten je stále nejlepší. Toto je můj názor, i když nemáme nejnovější specifikaci mercedesu v našem voze,“ komentoval pilot Williamsu.

„Slyšel jsem zvěsti, že Ferrari bude mít během zimy výkon rovný sto koní, ale netuším či je to pravda nebo ne. Bude dobré to vidět,“ dodal Button.

Zdroj: laf1.es

Sdílejte na:
Zavřít