Ve hře o Hülkenberga je i McLaren

Ve hře o Hülkenberga je i McLaren

McLaren je zatím posledním týmem, který je spojován s možnou budoucností Nica Hülkenberga. Je totiž dost pravděpodobné, že německý závodník opustí tým Sauber hned po své první sezóně, zamířit by totiž mohl do závodní sedačky, ve které by to k zisku pravidelných dobrých výsledků neměl zrovna daleko.

Německý závodník se na palubu stáje Sauber přidal teprve před letošní sezónou, je ale dost možné, že se na jejím konci bude opět stěhovat. Podle jeho manažera nebyl daleko od dohody s týmem Ferrari, to ale před sezónou 2014, ve které nás čeká velké množství změn, sáhlo po zkušenostech a najalo Kimiho Räikkönena.

Samozřejmě se ihned spekulovalo, že právě Nico Hülkenberg by mohl zacelit mezeru, která ve stájí Lotus po finském závodníkovi zůstane, v posledních dnech ale Deník Bild přišel se spekulací, že do hry o německého jezdce se dostává i stáj McLaren.

Stáj z Wokingu zatím nepotvrdila pro nadcházející ročník ani jednoho ze svých jezdců, Jenson Button ani Sergio Pérez tedy nemají nic jisté. Na druhé straně Lotus jedná s arabskými investory, kteří by mohli do týmu donést potřebné finance k angažování Felipeho Massy.

Manažér Hülkenberga Werner Heinz věří, že nyní jsou na koni oni. „Zatím není nic podepsáno,“ upozornil. „Myslím si ale, že jsme nyní v dobré pozici,“ dodal.

Sdílejte na:
Zavřít