V Německu byla otevřena nová výstava o Michaelovi Schumacherovi se vstupem zdarma

V Německu byla otevřena nová výstava o Michaelovi Schumacherovi se vstupem zdarma

V Německu byla zahájena nová výstava oslavující závodní kariéru sedminásobného mistra světa Formule 1 Michaela Schumachera.

Deutsche Vermögensberatung, dlouhodobý osobní sponzor a partner Schumachera, se spojil s jeho rodinou a společně vytvořili výstavu v německém městě Marburg u příležitosti 20 let trvajícího partnerství. Společnost v současnosti podporuje i Schumacherova syna – Micka Schumachera, který se také snaží šplhat po žebříku motosportu až k Formuli 1.

Pod názvem „Michael Schumacher – rekord-držící mistr světa. 20 let partnerství s Deutsche Vermögensberatung“ tato výstava obsahuje soukromé předměty Schumacherovi rodiny, které nikdy předtím nebyly veřejně k vidění.

Výstava obsahuje i několik starých Schumacherovo přileb a dokonce i závodních vozů. Celý prostor výstavy je rozdělen do sedmi různých částí. Veřejnost má možnost výstavu navštívit a to zadarmo. Plánovaná doba trvání je do roku 2018.

Více informací o této akci můžete nalézt přímo na stránkách výstavy www.schumacher-ausstellung.de.

Samotný rekord-držící mistr světa se stále zotavuje ve svém domovu ve Švýcarsku po lyžařské nehodě z prosince 2013. Žádná oficiální oznámení ohledně jeho stavu v posledních několika měsících nebyla učiněna.

Sdílejte na:
Zavřít