Spekulace mě nerozhodí, míní Massa

Spekulace mě nerozhodí, míní Massa

Felipe Massa tvrdí, že se v posledních závodech letošní sezóny nehodlá nechat rozhodit spekulacemi o své budoucnosti, navíc se spekuluje o jeho nové smlouvě u Ferrari.

Italská stáj ještě nepotvrdila druhého jezdce pro nadcházející ročník, zatím stále není jasné, kdo tedy bude parťákem Fernanda Alonsa v roce 2013. Spekulace z posledních týdnů ale naznačují, že pokud Massa předvede ještě několik dobrých výsledků, jeho prodloužení smlouvy v Maranellu nebude nereálné. Brazilec všechny spekulace o své budoucnosti zahrává do autu, dle vlastních slov se chce soustředit především na své vlastní výsledky v závodech.

„Samozřejmě, že má budoucnost je pro mě důležitá, ale nyní jsou to výsledky, které mě zajímají nejvíce, chci se plně koncentrovat na všechny závody v závěru sezóny a tím si zajistit co nejlepší angažmá pro příští sezóny,“ říká Massa, který u Ferrari působí již od roku 2006. 

„Vím, že mám Ferrari stále co nabídnout, ale důležité jsou především výsledky v závodech, to chápe každý. Náš vůz se v průběhu sezóny velmi zlepšil, kdo by na začátku sezóny řekl, že Fernando bude v závěru sezóny bojovat o vítězství. Téměř v každém závodním víkendu jsme přivezli několik nových dílů, díky kterým se nám podařilo držet krok s konkurencí. Věřím, že v příštích závodech ještě můžu vylepšit své maximum, to je také mým cílem,“ dodal.

Sdílejte na:
Zavřít