Singapur oznámil nového hlavního sponzora

Singapur oznámil nového hlavního sponzora

Singapore Airlines nahradí společnost Singtel v roli hlavního sponzora noční Velké ceny Singapuru.

Letošní Velká cena Singapuru se bude konat 19. září na okruhu Marina Bay Street Circuit, již tradičně se bude jednat o noční závod, který nyní ponese poupravený oficiální název – 2014 Formula 1 Singapore Airlines Singapore Grand Prix.

„Jsme velmi rádi, že máme tu čest stát se sponzorem jednoho z nejatraktivnějších závodů v kalendáři šampionátu Formule 1,“ nechal se slyšet Goh Choon Phong, zástupce singapurských aerolinek, které jsou nově hlavním sponzorem Velké ceny Singapuru.

„Singapore Airlines vždy podporovali rozvoj sportu a turistiky, prostřednictvím našeho sponzorování Velké ceny Singapuru bychom tento noční závod rádi ještě více zatraktivnili,“ řekl dále.

Promotér Formule 1 Bernie Ecclestone se nachal slyšet, že je nadšen účastí této společnosti v šampionátu Formule 1. „Jsem velmi rád, že právě společnost Singapore Airlines vstupuje do tohoto šampionátu, je velmi dobré, že první noční závod v historii bude mít ještě větší oblibu, které se mu díky novému sponzoru jistě dostane,“ dodal.

Sdílejte na:
Zavřít