Senna: Stále nejsem v optimální formě

Senna: Stále nejsem v optimální formě

Brazilský závodník přiznal, že se v průběhu letošního ročníku stále nedostal do optimální formy, chtěl by to ale zlepšit v nadcházejících závodech, začít by mohl již nyní v Japonsku.

Posledním angažmá bylo pro Bruna Sennu působení ve stáji HRT v sezoně 2010, do kokpitu vozu Formule 1 se vrátil až počínaje letošní Grand Prix Belgie, přičemž hned v pátečním tréninku rozbil svůj vůz na mokré trati o zeď. Ačkoli byl u brazilského závodníka zaznamenán jistý posun, sám pilot přiznal, že se stále necítí v optimální kondici, prý ze sebe stále nedokáže vydávat maximum.

„Zatím mám za sebou tři závody na třech odlišných okruzích, se kterými nemám příliš zkušeností, Suzuka je dalším z nich,“ řekl Bruno Senna. „Mohu se rovnat závodníkům ve středu startovního pole, ale většina z nich má mnohem více zkušeností s vozem i pneumatikami.“

„Je potřeba si udržet náskok před týmy, jenž se v Poháru konstruktérů nacházejí za námi. Vůz stále vylepšujeme a několik upgradů si vezeme i do Japonska, takže udržet si naši pozici nebude výrazný problém, v nadcházejících závodech se totiž náš vůz bude stále zlepšovat,“ řekl.

Sdílejte na:
Zavřít