Senna nemá jisté místo pro příští rok

Senna nemá jisté místo pro příští rok

Brazilský pilot měl velmi těžký úvod do letošního ročníku, protože stáj HRT měla v úvodních fázích sezóně problémy. Nyní nemá pilot ani jisté místo pro rok příští.

Podle neoficiálních informací měl brazilský závodník dokonce možnost přestěhovat se do stáje Lotus, ale na poslední chvíli k téměř jistému podepsání kontraktu nedošlo. Sedmadvacetiletý pilot, nesoucí slavné jméno, tuto situaci komentoval: „Podpis smlouvy s Lotusem nebyl vůbec daleko, v poslední chvíli ale z kontraktu sešlo,“ prozradil pilot.

V Sau Paulu byl toto pondělí Bruno Senna dotázán, jak to vypadá s jeho působením v „královně motorismu“ pro příští ročník, což Brazilec komentoval slovy, že stále není nic jisté. „Mám několik domluvených jednání, nicméně stále není nic stoprocentní.“

„Hispania opravdu nebyl tým, kde bych mohl naplno rozvinou svůj talent a nasbírat potřebné zkušenosti. Věřím ale, že toto nebude jediná má zkušenost s Formulí 1 a brzo dojde k ujednání nového kontraktu. Letošní ročník jsem si i přes problémy v úvodu sezóny užil,“ řekl dále Senna. „Volných sedaček není ve Formuli 1 již moc, ale šance zde závodit je stále velká,“ dodal.

Sdílejte na:
Zavřít