Schumacher od kvalifikace očekával více

Schumacher od kvalifikace očekával více

Němec Michael Schumacher po kvalifikaci v Austrálii přiznal, že od nového vozu W02 očekával více, zejména po velmi dobrých výsledcích v předsezónních testech ve Španělsku.

Sedminásobný šampión se překvapivě neprobojoval ani do třetí části kvalifikace a do závodu v australském Melbourne odstartuje z jedenácté příčky. Kolega Nico Rosberg na tom byl o poznání lépe a do Velké ceny Austrálie odstartuje ze sedmého místa. „Po výsledcích v závěrečných testech v Barceloně jsem doufal, že se nám v kvalifikaci bude dařit lépe. S výsledkem rozhodně nejsem spokojen,“ řekl legendární Němec pro BBC.

„Spoustu práce máme stále před sebou, musíme zjistit hlavní příčiny dnešního nepříliš dobrého výsledku a to co nejdříve,“ řekl dále.

„V průběhu kvalifikace měl náš tým také problém se systémem KERS, navíc spolupráce s novými gumami ještě není stoprocentní. Jak jsem již řekl, náš tým se v současné fázi nenachází v takové formě, jakou jsme si ještě před několika málo dny přáli. Věřím, že se nám zítra bude dařit lépe a oba budeme bojovat o mistrovské body,“ dodal na závěr Michael Schumacher.

Sdílejte na:
Zavřít