Fan-store.cz

Ricciardo v Británii očekává návrat mezi lepší týmy

Ricciardo v Británii očekává návrat mezi lepší týmy

Po dvou neúspěšných závodních víkendech Daniel Ricciardo očekává, že se jeho tým Red Bull na Silverstonu vrátí opět k soubojům s lepšími týmy.

I přes drobné problémy s brzdami byl Ricciardo v závěrečném dni testovacích jízd v Rakousku hodně produktivní a odkroužil 116 kol. S nejlepším časem 1:10.757 sice skončil předposlední, i tak je ale po skončení testů optimistický.

„Odjel jsem dnes velké množství kol. Měli jsme také poměrně dlouhou přestávku během oběda, takže dostat se nad 100 odjetých kol je pro nás dobrý výsledek,“ řekl australský pilot.

„Spoustu věcí jsme měli možnost otestovat a některé se i naučit. Měli jsme na voze připevněné senzory pro získaní lepších dat, vypadalo to jako něco z Terminátora, ale všechno to budou důležitá data pro kluky z týmu a nám to do budoucna může pomoci,“ řekl dále Ricciardo.

„V samotném závěru jsme měli menší problémy s brzdami, ale nejednalo se o nic vážného a následně jsme vyjeli k posledním jízdám,“ řekl pilot stáje Red Bull, který už netrpělivě vyhlíží další závodní víkend.

„Těšíme se na Silverstone. Je to okruh, který by měl našemu vozu svou specifikací vyhovovat mnohem více. Máme připravené nějaké balíky úprav, takže věříme, že se znovu můžeme vrátit do hry a soupeřit s těmi lepšími týmy,“ dodal.

Sdílejte na: