Ricciardo si u stáje Red Bull užívá každý den

Ricciardo si u stáje Red Bull užívá každý den

Daniel Ricciardo se nechal slyšet, že si užívá každý den ve stáji Red Bull Racing, působení zde je prý zábavné, ale zároveň velmi profesionální.

Australský závodník, který je v paddocku Formule 1 známý především díky svému širokému úsměvu, se ke stáji Red Bull Racing připojil na začátku této sezony. Svět byl plný očekávání, jak se mu vedle čtyřnásobného mistra světa Sebastiana Vettela bude dařit, ale Daniel Ricciardo všechny překvapil. Nejenže dokázal být Vettelovi silnou konkurencí, on jej dokonce pravidelně poráží.

A protože se Sebastian Vettel na konci tohoto ročníku s rakouským týmem rozloučí a s největší pravděpodobností zamíří do Ferrari, bude Daniel Ricciardo povýšen na pozici jedničky týmu.

„Jsem v týmu opravdu spokojený,“ nechal se slyšet Ricciardo. „Užívám si tu každý den, je to pro mě skutečně skvělá zkušenost,“ řekl dále.

„Naštěstí nás pro příští rok nečekají tak výrazné změny v technických pravidlech vozů, takže skok nebude tak dramatický. Věřím tedy, že vše co jsme se naučili v letošním roce, dokážeme zužitkovat i v sezoně nadcházející. Důležité také bude to, kdy se k nám připojí Daniil (Kvyat, nástupce za Vettela – pozn. red.), protože čím dříve to bude, tím dříve se budeme moci připravovat na nadcházející ročník,“ dodal.

Sdílejte na:
Zavřít