Renault chválí Petrova

Renault chválí Petrova

Francouzská stáj Renault, konkrétně šéf týmu Eric Boullier po Velké ceně Německa pochválil výkon mladého ruského závodníka Vitaly Petrova.

Sám ruský závodník Vitaly Petrov před startem Velké ceny Německa přiznal, že pokud chce trochu umírnit tlak ohledně jeho budoucnosti, měl by v tomto závodě bodovat a to se mu také podařilo. Obsadil totiž desátou příčku a připsal si tak sedmý bod v letošním ročníku královny motorismu.

Svou budoucnost má jednoznačně ve vlastních rukou,“ řekl pro Autosport Boullier.Zatím není důvod o jeho odchodu spekulovat, vždyť je to nejlepší nováček ve startovním poli. I nadále na sobě ale bude muset pracovat a dokázat nám, že v našem týmu opravdu dokáže závodit.“

Pokud jde o samotnou Velkou cenu Německa, předvedl Vitaly více, než se dalo čekat. Body jsme od něj z tohoto závodu opravdu nečekali, ale nakonec se mu to podařilo a je to rozhodně jenom dobře,“ řekl dále Francouz. Těšit jej může zejména fakt, že podobu celého závodu dokázal držet tempo s Robertem Kubicou (sedmé místo). Rozhodně je to motivace do dalších závodů,“ dodal.

Sdílejte na:
Zavřít