Red Bull ráno odhalil fotky nového RB12

Red Bull ráno odhalil fotky nového RB12

Red Bull Racing před začátkem prvního předsezonního testu v Barceloně vypustil první oficiální studiové fotografie svého nového vozu.

Red Bull minulý týden během show v Londýně odhalil své matné zbarvení pro letošní rok. Dnes ještě před testem už vypustil i studiové snímky svého skutečně nového vozu RB12.

„Samozřejmě že pozdní rozhodnutí ohledně motoru bylo výzvou, ale  naštěstí jsme včas našli řešení tohoto problému,“ řekl Christian Horner o vývoji nového vozu. „Celý tým přes zimu neúnavně pracoval. Chceme navázat na momentum, které jsme měli v závěru loňské sezony.“

„Moje cíle pro tento rok je dělání skutečného pokroku, sklonit naší hlavu a opravdu dobře vůz vyvíjet. Snad společně s případným zlepšením motoru budeme schopni útočit na některé z našich rivalů.“

V tomto voze i letos budou jezdit piloti Daniel Ricciardo (svou třetí sezonu zde) a Daniil Kvyat (jeho druhá sezona v Red Bullu). Vloni Kvyat v šampionátu Ricciarda porazil – Rus byl sedmý s 95 body, Australan se ztrátou tří bodů osmý. Nebyla to tedy pro Red Bull ideální sezona. A letos kvůli loňským potížím s motorem, které se zcela jistě vrátí i v této sezoně, to pro tým bude ještě náročnější sezona.

Sdílejte na:
Zavřít