Red Bull představil zbarvení vozu RB12

Red Bull představil zbarvení vozu RB12

Stáj Red Bull Racing dnes představila lakování vozu pro sezonu 2016. Na odhalení celého auta si ale budeme muset počkat až na první den testovacích jízd v Barceloně.

V centru Londýna se dnes konala akce s klíčovými zaměstnanci stáje Red Bull Racing, při které bylo oficiálně představeno zbarvení vozu pro rok 2016. Lakování ale bylo předvedeno na loňském modelu vozu, aby rakouskému týmu nikdo tak snadno neokopíroval některá aerodynamická řešení.

Nového vozu se tak s největší pravděpodobností dočkáme až 22. února při prvním dni testovacích jízd ve španělské Barceloně. Dá se předpokládat, že tato akce už proběhne bez prezentace a focení pro novináře. Red Bull způsobil rozruch už minulý rok, když během testovacích jízd nasadil maskovací lakování. Právě aerodynamika je silnou stránkou stáje a ta si tudíž velmi dobře hlídá, které věci konkurence má a nemá vidět. 

Start celé akce byl naplánován na 17:00, necelé dvě hodiny před vypuknutím se ale na sociální síti Twitter objevil první špionážní snímek, na kterém je část lakování nového vozu zachycena. Vůz Red Bull se po designové stránce dočkal nemalých úprav.

And now a slightly closer look #F1 #RedBull #LiveryLaunch pic.twitter.com/I3rLszqPMM

— Laurence Edmondson (@EdmondsonESPNF1) February 17, 2016

Smoke has cleared, the full glare of the spotlight is on and here is your matt finish ’16 Red Bull in all her glory pic.twitter.com/8JBePNiSyY

— Ian Parkes (@ianparkesf1) February 17, 2016

Red Bull launch ‚innovative and aggressive‘ livery https://t.co/JUCZybIMin #F1 pic.twitter.com/vXjRH6exPv

— Planet F1 (@Planet_F1) February 17, 2016

Co říkáte na nové zbarvení @RedBullRacing?

— SvětFormule.cz (@svetformule) February 17, 2016

Sdílejte na:
Zavřít