Red Bull bude hrozbou i v Kanadě, avizuje Rosberg

Red Bull bude hrozbou i v Kanadě, avizuje Rosberg

Lídr šampionátu Nico Rosberg se nechal slyšet, že Red Bull bude pro celý jeho tým velkou konkurencí i během následujícího závodního víkendu v Montrealu.

Red Bull se v posledních závodech stal nečekaně největší hrozbou úřadujících šampionů z Mercedesu. Max Verstappen získal vítězství ve španělské Barceloně, Daniel Ricciardo o něj pak přišel jen kvůli hloupé chybě mechaniků v boxech. Rakouský tým navíc během následujícího víkendu v Kanadě nasadí novou specifikaci své pohonné jednotky.

Nico Rosberg skončil v posledním závodě v monackém knížectví až sedmý. Je ale odhodlán odrazit se zpět na první příčky. „Očekával jsem, že po úžasném startu do sezony přijdou některé složitější závody,“ přiznal německý závodník, který aktuálně vede šampionát.

„Byla to zkušenost, která mi velmi pomohla. Během posledního závodního víkendu jsem si snad vybral všechnu smůlu a nyní se už těším na další příležitost v Montrealu,“ řekl dále jezdec Mercedesu. „Je to úžasná trať a jsem přesvědčený, že náš vůz tu bude skvělý. Bude zajímavé sledovat, jak moc se nám opět přiblíží Red Bull, který je aktuálně naším největším soupeřem,“ dodal.

Sdílejte na:
Zavřít