Přípravy VC Ruska probíhají podle plánu

Přípravy VC Ruska probíhají podle plánu

Město Soči by podle předpokladů mělo v roce 2014 uspořádat Velkou cenu Formule 1, pořadatelé jsou přesvědčení, že příprava Grand Prix proběhne zcela podle předem stanoveného plánu.

Ruské město Soči čekají v roce 2014 hned dvě velké akce, krom pořádání Velké ceny Formule 1 se zde budou konat i zimní olympijské hry, takže se část veřejnosti obává určitého chaosu při pořádání těchto dvou akcí, nicméně starosta Anatolij Pakhomov zůstává klidný, podle něj totiž probíhá příprava Velké ceny Formule 1 naprosto podle plánu.

„Město může být hrdé na to, že bude v jednom roce pořád dvě takto významné akce, jejich pořádání rozhodně nechceme podcenit,“ prozradil starosta ruského města agentuře Reuters.

Pakhomov dále uvedl, že očekává dokončení prací na ruském okruhu v roce 2013, takže bychom se neměli dočkat podobné atmosféry, která panovala před Velkou cenu Koree. „Zatím probíhá vše přesně podle stanovených plánů, trať samotná bude plná míst k předjíždění, bude zde hodně rychlých zatáček, ale také nevyzpytatelných vlásenek,“ dodal na závěr.

Sdílejte na:
Zavřít