Pérez se chystá vyhrát letošní titul

Pérez se chystá vyhrát letošní titul

Loňská sezóna sice skončila před několika týdny, ale stáje a piloti už myslí jen na to, co je čeká v novém roce. S jasným cílem přišel pilot ze stáje McLaren Sergio Pérez.

Ten by si přál vyhrát příští titul. Nový závodník stáje tak rozhodně nemá malé cíle.

McLaren si do nové sezóny pořídil nového pilota. Za Lewise Hamiltona se za volant posadí bývalý závodník Sauberu Sergio Perez. Mexický jezdec by rád pomohl McLarenu k vítězství v nadcházející sezóně a tak se uvidí, jestli Sebastian Vettel bude mít novou nebezpečnou konkurenci a živé přenosy ze závodů se tak stanou o mnoho napínavější, či jestli Perezova slova zůstanou jen u přání. „Doufám, že budeme mít dostatečně silné auto, které nám pomůže v boji o titul. Právě ten musí by letos naším cílem,“ prohlásila nová posila stáje.

Dvaadvacetiletý závodník přiznal, že rozhodně nebude jednoduché jít ve šlépějích úspěšného britského pilota Lewise Hamiltona. „Necítím na sebe žádný nátlak, ale je samozřejmé, že když jste u McLarenu, tak musíte podávat určitý výkon,“ řekl Perez na kterého čeká první závod ve španělském Jerezu a to už na začátku února. Španělsko bude pro Pereze zatím jen testovacím místem před startem sezóny, který je naplánovaný na 17. března v Austrálii.

„Do McLarenu musíte přijít s tím, že odvedete výborné výsledky a chystáte se vyhrát titul, tak už to chodí, když se dostanete do nejlepšího týmu Formule 1,“ zdůvodnil Mexičan své prohlášení. Mladý závodník řekl, že se chystá vydat ze sebe to nejlepší a udělat to nejlepší pro stáj. Fanoušci můžou sledovat další motosport aktuality u bet365

Sdílejte na:
Zavřít