Pérez: Nevěřím v dobrý výsledek

Pérez: Nevěřím v dobrý výsledek

Mexický pilot přestává věřit, že se mu letos povede nějaký dobrý výsledek, jako třeba pódiové umístění.

V loňském roce měl McLaren jeden z nejlepších vozů startovního pole, který byl schopen téměř na každé trati pódiového umístění. Nyní se ale trápí ve středu pole a jeho největším konkurentem je průměrná Force India.

Když Sergio Pérez vystřídal pro letošní ročník u McLarenu odcházejícího Lewise Hamiltona, byl velice nadšený a věřil, že bude v letošní sezóně až do konce bojovat o mistrovský titul. Nyní má ale neurčité pocity a přestává věřit, že by se McLarenu začalo opět dařit.

Pérez se k situci týmu z Wokingu vyjádřil takto: „Letošní sezónu jsem si představoval jinak. Loni touto dobou jsem měl na svém kontě s průměrným vozem 2 pódiová umístění a více bodů než mám letos. Kdyby byla chyba v jedné konkrétní věci, dalo by se to operativně řešit. Náš problém je však v celém voze, a proto je odstraňování těchto chyb velmi těžké a pomalé.“

Sergio Pérez Mendoza patří mezi největší objevy sezóny 2012, kdy se stal z dříve nevýrazného pilota jedním z nejdravějších jezdců v poli. Letos na sebe upozorňuje především velmi nebezpečnými a riskantními manévry, které ho často stojí body.

 

Sdílejte na:
Zavřít