Pérez do Ferrari? Force India věří, že zůstane

Pérez do Ferrari? Force India věří, že zůstane

I když je Sergio Pérez v posledních týdnech stále více a více spojován s možným přesunem do Ferrari, jeho aktuální zaměstnavatel věří, že ve stájí zůstane i v příštím roce.

Force India měla v Baku velmi silný vůz a Sergio Pérez zaznamenal druhé stupně vítězů v letošní sezoně. Stále více je spojován s možným přesunem do Ferrari, kde by od příštího ročníku mohl nahradit Kimiho Räikkönena. Přes všechny tyto spekulace ale Bob Fernley z indického týmu věří, že Pérez zůstane i v příštím roce.

„Jsem si opravdu jistý, že Checo s námi bude závodit i v příštím roce. Na druhou stranu, Formule 1 je sport, kde nikdy není nic jisté na sto procent,“ uvedl Fernley v rozhovoru pro Motorsport.com. „Stát se toho může opravdu hodně, zejména když si uvědomíte, jak silné a mocné Ferrari je.“

„Pokud tu nějaký zájem ze strany konkurence je, my o něm nevíme. Aktuálně je to spíše mediální spekulace. My máme v Checovi schopnosti plnou důvěru, věříme mu a snažíme se mu vytvořit co možná nejlepší podmínky pro následující závody,“ řekl dále zástupce z řad týmu Force India. „Před námi jsou pouze čtyři týmy, výběr je značně omezený.“

Fernley se vyjádřil i k jezdeckému složení vlastního týmu. „Je to věc, kterou chceme uzavřít co nejdříve. Ven s tím ale půjdeme až v době, kdy bude všechno podepsané černé na bílém,“ dodal.

Sdílejte na:
Zavřít