McLaren jezdecké složení řešit nehodlá. Je prý příliš brzy

McLaren jezdecké složení řešit nehodlá. Je prý příliš brzy

Ron Dennis říká, že je příliš brzy na to, aby jeho tým řešil jezdecké složení pro příští sezonu. Rozhodnout by se mohlo během zasedání správní rady v září. Ani to ale není jisté.

Jezdecké složení týmu McLaren je jedním z horkých témat během letošní okurkové sezony. Britská stáj se bude rozhodovat mezi Fernandem Alonsem, Jensonem Buttonem a dravým mladíkem Stoffelem Vandoornem. Právě Buttonovi končí na konci letošního ročníku smlouva, své místo ale nemá jisté ani Španěl Alonso, i když kontrakt má.

Fanoušci a novináři očekávali rozhodnutí o složení týmu v září, kdy se také koná zasedání správní rady McLarenu. Ron Dennis se ovšem nechal slyšet, že ani tento termín nemusí být nijak podstatný. „V září se konání důležitá schůze, ale ani ta nemusí být definitivním termínem pro oznámení našich jezdců,“ uvedl Ron Dennis v rozhovoru pro Sky Sports News.

„Rozhodně nechceme brzdit něčí kariéru. V tuto chvíli máme k dispozici mladého a talentovaného závodníka, ale také dva skvělé mistry světa. To všechno budeme při rozhodování brát v úvahu. Ale nyní jsme sotva v polovině sezony. Nejvíce nevhodná věc, kterou bychom teď vůči našim jezdcům mohli udělat, je začít rozhodovat o jejich budoucnosti. Zkrátka je to příliš brzy,“ dodal Dennis.

Sdílejte na:
Zavřít