Massa odchod do důchodu neplánuje, rád by závodil ještě dva až tři roky

Massa odchod do důchodu neplánuje, rád by závodil ještě dva až tři roky

Brazilský závodník se připravuje už na čtrnáctou sezonu Formule 1 v kariéře. Nehodlá si ale připustit, že ta letošní by měla být jeho poslední.

V roce 2014 se Felipe Massa rozhodl opustit Ferrari a zamířil do Williamsu. Závodní inženýr Rob Smadley popsal tento krok jako nejlepší rozhodnutí v kariéře brazilského závodníka. Jenže Massovi je už 34 let a nezadržitelně se blíží konec jeho závodní kariéry.

Vicemistr světa z roku 2008 ale věří, že v královně motorismu by mohl působit ještě dva až tři roky. „Čas plyne, ale stále mám hodně motivace,“ řekl Massa v rozhovoru pro Motorsport.com. „Chci pokračovat, dokud nebudu absolutně uspokojen konkurenceschopností našeho týmu.“

„Myslím si, že týmu i celé Formuli 1 mám stále co dát. Do Williamsu jsem vstoupil na konci jejich historicky nejhoršího období a mohl jsem být součástí celé procedury obnovy. A jelikož nás v brzké době čekají radikální změny v technických regulích, rád bych si vyzkoušel také novou generaci vozů,“ řekl dále brazilský jezdec.

„Ve Formuli 1 bych rád závodil ještě dva až tři roky a věřím, že řídit tyhle auta bude ještě větší zábava,“ dodal Massa, který se z vítězství ve velké ceně radoval naposledy před domácím publikem roku 2008.

Sdílejte na:
Zavřít