Massa očekává velký souboj s Ferrari

Massa očekává velký souboj s Ferrari

Felipe Massa očekává v nedělním závodě velký souboj s jezdci stáje Ferrari, před které se dokázal probojovat v samotném závěru kvalifikace.

Zatímco Mercedes si v kvalifikaci na Velkou cenu Austrálie pohodlně dojel pro první řadu, týmy Williams a Ferrari spolu sváděly vyrovnané souboje o zbylé pozice. Felipe Massa zajel v samotném závěru kvalifikace nejrychlejší čas, který jej katapultoval před oba jezdce Ferrari, do zítřejšího závodu tak odstartuje z třetí pozice.

„Byla to velmi nevyzpytatelná kvalifikace. Máme tu čtyři vozy, které celou dobu velmi vyrovnaně bojují o jednotlivé pozice,“ řekl Massa o průběhu sobotní kvalifikace. „Rozdíl v časech mezi mnou, Sebastianem, Kimim a Valtterim je poměrně malý. Ale jsem rád, že se mi povedlo zajet tak rychlé kolo.“

„Bylo to mé nejrychlejší kolo dne, což vzhledem k sílícímu větru nebylo vůbec snadné. Ale šetřil jsem se na závěrečný pokus a naštěstí to vyšlo,“ řekl dále brazilský pilot.

Pokud jde o nedělní závod, Felipe Massa předpokládá, že souboj Williamsu a Ferrari bude pokračovat. „Zítra to bude velký souboj s Ferrari, ale věřím, že odvedeme co možná nejlepší práci,“ dodal.

Sdílejte na:
Zavřít