Massa chce v příštím roce vyhrávat a bojovat o mistrovský titul

Massa chce v příštím roce vyhrávat a bojovat o mistrovský titul

Brazilský závodník Felipe Massa sní o vítězném voze nadcházející sezonu, se kterým by mohl bojovat o mistrovský titul. Williams podle něj takové auto může v roce 2015 postavit.

Po několika letech trápení a bídných výsledků se Williams konečně dočkal nápravy a vrátil se mezi elitu startovního roštu Formule 1. Pro Mercedes byl letos v mnoha závodech velkou konkurencí a nakonec skončil třetí v Poháru konstruktérů.

Z 320 mistrovských bodů Williamsu zajistil Massa 134 a úspěšnější byl především v závěru letošní sezony. Skvělý rok týmu završil druhým místem v posledním závodě sezony v Abú Dhabí.

„Sezona nezačala přesně podle mých představ, ale dokončil jsem jí s opravdu konkurenceschopným autem,“ nechal se slyšet brazilský závodník. „Byl jsem opravdu spokojený s průběhem druhé poloviny ročníku.“

Massa už vyhlíží následující sezonu a rád by v ní sbíral vítězství a bojoval o mistrovský titul. „Jsem opravdu hodně natěšený na příští sezonu,“ přiznává Brazilec. „Myslím si, že můžeme mít ještě lepší rok a více konkurenceschopný vůz, se kterým budu bojovat o mistrovský titul. To je mé velké přání.“

„O vítězství už jsme bojovali v posledním závodě sezony v Abú Dhabí. Věřím, že vstup do sezony 2015 bude podobný a my budeme v závěru ročníku mířit do Brazílie a Abú Dhabí se šancí na zisk mistrovského titulu,“ věří bývalý jezdec stáje Ferrari.

Sdílejte na:
Zavřít