Massa chce být lídrem Williamsu

Massa chce být lídrem Williamsu

Jediný brazilský závodník ve startovním poli Felipe Massa přiznal, že hlavním důvodem přijetí nabídky angažmá u stáje Williams byla pozice jedničky v týmu.

Od roku 2010 byl po boku Fernanda Alonsa brazilský pilot pouze týmovou dvojkou, nejednou svému stájovému kolegovi pomohl k lepšímu umístění, vůbec nejznámnější a nejkontroverznější moment je týmová režie z Velké ceny Německa 2010, kdy musel Brazilec pustit Alonsa před sebe na první příčku.

„Nejdůležitější je, že Williams má zájem o mě,“ nechal se slyšet Felipe Massa.

„Je opravdu skvělé jít do týmu, který s vámi počítá jako s jedničkou a člověkem, který bude celý tento tým vést. Na druhou stranu jsem velmi spokojený se svým pokrokem ve druhé polovině letošní sezóny, takže se velmi těším na poslední dva závody s Ferrari, je to zajímavé období,“ prozradil dále brazilský závodník.

„Jsem motivovaný a připravený odvést pro Williams tu nejlepší práci.“

Felipe Massa věří, že zkušenosti získané za osm let působení u Ferrari a velké množství technických změn pro rok 2014 dávají stáji Williams velkou šanci k posunu startovním polem vpřed.

„Myslím si, že mám týmu WIlliams co nabídnout, zejména díky velkým změnám v technických pravidlech dostáváme skvělou šanci se posunout hodně dopředu. Tato příležitost je přesně to, co jsem už dlouhou dobu hledal. Je to nová motivace do mé kariéry, není to jen jednoroční angažmá u jednoho z týmů, je to něco více,“ dodal.

Sdílejte na:
Zavřít