Manor konečně konkuroval středu pole. Wehrlein si pochvaluje velká zlepšení

Manor konečně konkuroval středu pole. Wehrlein si pochvaluje velká zlepšení

Snad poprvé v historii stáje Manor jsme viděli tak konstantní souboje ve středu startovního pole. Pascal Wehrlein za sebou nechal vozy Sauber a Force India a po závodě si pochvaloval výrazná zlepšení ve všech oblastech.

Stáj Manor Racing prošla během zimní pauzy mnoha změnami. Pohonné jednotky Ferrari nahradil Mercedes a do týmu přišlo několik klíčových inženýrů a nových zaměstnanců. V Austrálii to ještě tak dobře nevypadalo a zdálo se, že Manor bude znovu patřit mezi outsidery. Jenže v Bahrajnu bylo všechno jinak. Tým po velmi dlouhé době působil konkurenceschopně a bojoval ve středu startovního pole. Pascal Wehrlein za sebou nechal i Sauber s Force Indií.

„Byl to pro mě skvělý závod. Nemohu to vůbec srovnávat s Austrálií, protože toto bylo skutečně něco úplně jiného,“ řekl úřadující šampion DTM. „Vůz byl lepší, naše práce s pneumatikami byla lepší, ve všech oblastech se nám podařilo dosáhnout velkého pokroku,“ pochvaloval si Pascal Wehrlein.

„Start se nám povedl a první stint byl jedna velká zábava. Bylo příjemné, že jsme byli tak konkurenceschopní a dokázali porazit i vozy Force India. V jednu chvíli jsem byl dokonce sedmý a opravdu jsem si to moc užíval,“ neskrýval nadšení pilot Manoru. „Celému týmu chci za dnešek poděkovat. Je skvělé vidět, jaký potenciál se v nás skrývá a už teď se nemohu dočkat dalšího závodu v Číně,“ dodal závěrem.

Sdílejte na:
Zavřít