Mallya: Máme na to porazit Sauber

Mallya: Máme na to porazit Sauber

Vedení stáje Force India stále věří, že dokáže stáhnout náskok Sauber v Poháru konstruktérů, tučný bodový zisk chce tým zaznamenat především při domácí Velké ceně v Indii.

Tým ze Silverstonu ztrácí na Sauber čtyři závody před koncem 27 bodů, pokud se tedy bude chtít dostat před švýcarský tým, bude nutné zaznamenat hned několik umístění mezi nejlepšími týmy v šampionátu. Šéf stáje Vijay Mallya řekl médiím, že klíčový pro vývoj šampionátu bude především závod v Indii.

„Rozdíl mezi námi a Sauberem je nyní 27 bodů, což je hodně, ale není to nemožné dohnat,“ tvrdí boss indického týmu. „Máme před sebou ještě čtyři závody, chceme bojovat až do samotného závěru sezóny.“

Start Force Indie do šampionátu nebyl zrovna podle představ, ale zejména letní přestávka týmu velmi pomohla a ten tak začal předvádět konkurenceschopnější výsledky. „Samozřejmě jsme se od letní pauzy hodně zlepšili a posbírali velké množství důležitých bodů.“

„Je tu sice určitě zklamání ze závodů, kde se nám nepodařilo dojet s oběma vozy na bodovaných příčkách, ačkoli se nám celý závodní víkend nadmíru dařilo,“ říká Mallya. „Možná se letos neumístíme na stupních vítězů, ale může nás hřát pocit z dobře odvedené práce, protože tým velmi dře po celou dobu sezóny a úspěch si zaslouží,“ dodal.

Sdílejte na:
Zavřít