Magnussen popřel budoucnost v IndyCar, chce zůstat s Renaultem

Magnussen popřel budoucnost v IndyCar, chce zůstat s Renaultem

Kevin Magnussen stále neví, jaká bude jeho budoucnost. Čekání na oficiální oznámení ze strany Renaultu si krátí na sociálních sítích, kde se nyní objevila spekulace o jeho angažmá v IndyCar.

Dánský závodník však něco takového okamžitě popřel. „Všiml jsem si nějakých zvěstí ohledně mé budoucnosti v IndyCar,“ reagoval Magnussen na sociální síti Twitter. „Jsem velký fanoušek této série, ale nic z toho, co jsem četl, není pravda. Mým hlavním cílem je zůstat s Renaultem i pro příští rok ve Formuli 1.“

„Jsem v tomto týmu spokojený a chtěl bych zůstat po mnoho let, pokud bych takovou příležitost dostal. Bohužel stále není nic oficiálního, co bych vám mohl oznámit, ale věřte mi, i já jsem netrpělivý,“ dodal bývalý pilot McLarenu.

Už teď je jasné, že Renault jednoho ze svých současných závodníků propustí. Pro příští ročník totiž angažoval zkušeného Nica Hülkenberga. Jestli francouzskou stáj nakonec opustí Magnussen nebo Palmer, to se zatím neví. V krajním případě by se dokonce mohlo stát, že z Renaultu odejdou oba jezdci.

V takovém případě by tým nemusel hledat dlouho, adeptů na závodní sedačku týmu je hned několik. Vedle Estebana Ocona či Pascala Wehrleina je to například i Valtteri Bottas.

Sdílejte na:
Zavřít