Kobayashi věří v dobrý závod

Kobayashi věří v dobrý závod

Stáj Sauber patří v letošním ročníku k jedním z největších překvapení sezóny, především zásluhou mladičkého Japonce Kobayashiho. Ten si brousí zuby i na další úspěchy.

Japonský pilot Kamui Kobayashi se aktuálně nachází na jedenácté příčce v Poháru jezdců, s pětadvaceti body ztrácí na desátého Michaela Schumachera jediný mistrovský bod a zdá se, že ve Velké ceně Velké Británie jich chce získat rozhodně více. Pilot totiž tvrdí, že vůz C30 může na Silverstone bojovat na hranici první pětky.

„Silverstone je vysokorychlostní trať, na kterých se nám v letošním ročníku daří. Myslím si, že máme šanci zde zaznamenat dobrý výsledek,“ řekl Kobayashi pro britský Autosport. „Osobně mám tento okruh rád, nejen že mému jezdeckému stylu vyhovuje, navíc je zde pravidelně postaráno o velmi dobrou atmosféru.“

„Loni jsem právě zde zaznamenal nejlepší výsledek celého ročníku, když jsem dojel na šestém místě. Letos by to rozhodně mohlo být podobné. Problémem zde v Anglii je především nepředvídatelnost počasí, ale závod v kanadském Montrealu nám ukázal, že náš vůz se může přizpůsobit jakýmkoli podmínkám,“ dodal japonský závodník.

Sdílejte na:
Zavřít