Kde sledovat F1? Češi musí platit, nebo koukat nelegálně

Kde sledovat F1? Češi musí platit, nebo koukat nelegálně

Po loňských změnách se před novou sezonou znovu spoustu fanoušků ptá, kde a jak mohou sledovat závody Formule 1. Jedno je ale jasné: za kvalitní přenosy budou muset zaplatit.

Práva na vysílání přímých přenosů Formule 1 drží i pro letošní rok společnost AMC, která je nabízí na programech Sport 1 a Sport 2. Je tomu tak již od loňské sezony, kdy se vysílání velkých cen královny motorismu u nás poprvé v historii přestěhovalo na placené programy. „Zdarma“ jsme tento sport mohli před několika lety sledovat na stanici Prima, od roku 2006 pak fanouškům F1 servírovala TV Nova.

Dalším a výrazně méně komfortním způsobem, jak závody Formule 1 sledovat, jsou pirátské streamy na internetu. Mezi diváky, kteří odmítají za přenosy platit, je to stále více oblíbenější způsob. Počítat ale musíte s tím, že i přes rychlé internetové připojení budou taková videa často nekvalitní a nemusí ani fungovat plynule.

Pokud chcete letos sledovat závody Formule 1 v kvalitním provedení a kanály Sport 1 a Sport 2 ještě nemáte doma, může vám pomoci tato nápověda. Jedná se však o článek z minulého roku, některá data se tedy mohou drobně lišit.

Sdílejte na:
Zavřít