Kauzu Lotusů by měl rozhodnout soud

Kauzu Lotusů by měl rozhodnout soud

Kauza, která na první pohled může připomínat spor fotbalových klubů Bohemians 1905 a Bohemians Praha, to je boj o jméno Lotus ve Formuli 1. Ten má nyní rozhodnout soud.

Protože soud zatím nevydal oficiální stanovení ve sporu stáje Team Lotus a skupiny Lotus, musíme se spolehnout jen na prohlášení obou stran. Překvapivě jsou ovšem oba tábory s prvním rozhodnutím soudu nadmíru spokojeni.  „Team Lotus je s prozatímním verdiktem soudu spokojený, žádost skupiny Lotus byla okamžitě smetena ze stolu,“ nastínil celou situaci Tony Fernandes ve svém oficiálním prohlášení.

Spokojená byla po verdiktu soudu také druhá strana – skupina Lotus. „Skupina Lotus je nadšena z prvního rozhodnutí soudu. Spor rozhodne soudní řízení, jež by mělo začít za pár týdnů, ještě před začátkem nové sezóny Formule 1.“

Skupina Lotus je navíc znepokojena oznámením Tonyho Fernandese, jež oznámil, že její žádost byla smetena ze stolu. „O této žádosti nebylo nijak rozhodnuto, ani nic vyvráceno. Rozhodně ale nebyla smetena ze stolu. Sám soudce obou stranám sdělil, že nejrozumnější řešení bude rychlé soudní řízení, které celou kauzu rozhodne ještě před začátkem nového ročníku Formule 1,“ stojí v tiskové zprávě skupiny Lotus.

Sdílejte na:
Zavřít