Kariéru ukončím v McLarenu, oznámil Button

Kariéru ukončím v McLarenu, oznámil Button

Britský pilot přiznal Autosportu, že svou kariéru závodního pilota vozů Formule 1 by rád zakončil ve svém současném působišti, tedy u stáje McLaren, kde chce nyní prodloužit smlouvu.

Mistr světa ze sezóny 2009 přestoupil k McLarenu právě po zisku svého prvního titulu a u stříbrných šípů podepsal tříletý kontrakt. „Věřím, že stáj McLaren je mým posledním působištěm ve Formuli 1. Pokud bude mít tým o mé služby zájem, chci zde skončit svou závodní kariéru,“ přiznal britský pilot pro Autosport.

„Jedná se o jeden z nejlepších týmů na světě, těžko říct, jak dlouho zde budu působit. Rád bych zde působil co nejdéle. Tři roky, pět let, těžko říct, to ukáže až čas.“

I Martin Whitmarsh je přesvědčený, že k podepsání nového kontraktu s Jensonem Buttonem dojde v brzké době. „Tvrdí-li Jenson, že chce v našem týmu opravdu působit ještě několik let, nevidím velký problém v podepsání nové smlouvy. Pracovat s mistrem světa je pro nás velká pocta, takže prodloužení smlouvy bude výhodné pro obě strany,“ dodal.

Sdílejte na:
Zavřít