Jsem ve skvělé pozici, vzkázal Hamilton

Jsem ve skvělé pozici, vzkázal Hamilton

Nico Rosberg v posledních dvou závodech stáhl náskok lídra šampionátu Lewise Hamiltona na pouhé dva mistrovské body. Britský závodník si z toho však nic nedělá a vzkázal, že nyní je stále ve skvělé pozici.

Nico Rosberg zvítězil v posledních dvou závodech a po letní přestávce se do šampionátu Formule 1 vrátil ve skvělé formě. To Lewis Hamilton po startu z chvostu startovního pole v Belgii dojel třetí a na vítěze nestačil ani v Itálii, kde se po startu z pole position propadl za několik soupeřů.

„Na Monze nešlo vše zcela podle plánu,“ přiznal Lewis Hamilton v rozhovoru před následujícím závodním víkendem v Singapuru. „Ale když se podíváme na to, jak daleko jsme se jako tým dostali v letošní sezoně, tak musím říct, že jsme ve fenomenální pozici. Stále jsme lídry obou šampionátů a před koncem sezony společně s týmem můžeme dosáhnout ještě mnoha úspěchů.“

I když je Lewis Hamilton optimistický, uznává, že Ferrari a Red Bull budou příští víkend v Singapuru velkou hrozbou. „Na řadě je nyní závod v Singapuru, což je vždy skvělá akce a velká výzva. V loňském roce jsme tam neměli zcela povedený víkend, takže se chceme v tomto roce vrátit o to silnější a ukázat, že máme na vítězství. Samozřejmě budou na tomto okruhu naši soupeři o to větší hrozbou, ale jak jsem řekl, bude to velká výzva,“ dodal britský pilot, který šampionát před Nicem Rosbergem vede o pouhé dva mistrovské body.

Sdílejte na:
Zavřít