Hülkenberg se nevzdává šance na závodní sedačku v TOP týmu

Hülkenberg se nevzdává šance na závodní sedačku v TOP týmu

Nico Hülkenberg ví, že špatné načasování může za jeho neúčast v závodní sedačce jednoho z TOP týmů. Šance se ale odmítá vzdát.

Ačkoli bylo jméno Nica Hülkenberga často spojováno s možným přestupem do jednoho z týmů špičky startovního pole, k jeho přesunu nikdy nedošlo. Německý závodník byl před sezónou 2014 blízko přestupu do stáje Ferrari, italský tým ale raději angažoval zkušeného Räikkönena.

Sedmadvacetiletý závodník nyní působí v týmu Force India, znovu je ale spojován s možným přesunem do Ferrari, kde by mohl působit od roku 2016.

V Monaku dostal otázku, proč ještě stále nepřesedlal do lepšího týmu. „Myslím si, že je to hlavně o špatném načasování,“ odpověděl Hülkenberg. „V posledních letech se ukázalo, že volných sedaček v TOP týmech je opravdu hodně málo. Samozřejmě bych se rád posunul, ale kam, to napoví až čas.“

„Jsem zklamaný, že se mi to stále nepodařilo. Chci mít vůz, se kterým budu schopen vyhrávat a bojovat o mistrovský titul. Samozřejmě, že je to frustrující, ale pokud na to budete stále pouze myslet, nijak vám to nepomůže,“ dodal Němec.

Sdílejte na:
Zavřít