Hülkenberg je se Sauberem nespokojený

Hülkenberg je se Sauberem nespokojený

Nico Hülkenberg, jenž přešel do švýcarského týmu s iluzí konkurenceschopnějšího vozu, vyjádřil nespokojenost se svým monopostem.

Němec, který loni působil u Force Indie, přešel k Sauberu s doměnkou, že mu tým nabídne lepší vůz než Indové. Podle jeho vyjádření po závodě v Malajsii se ale mílil.

Hülkenberg vůbec neodstartoval do velké ceny Austrálie a při velké ceně Malajsie skončil na osmém místě. Jeho tým ztrácí na konkurenční Force indii 6 bodů a evidentně je na tom indická stáj lépe, i když měla v Malajsii problémy s maticemi.

Německý pilot po projetí cílem řekl do vysílačky, že je se svým týmem nespokojený, a že nesplňuje jeho očekávání. Poté uvedl, že mu vůz nesedí a je nespokojen s jeho výkonností.

Hülkenbergův kolega, nováček Gutiérrez z Mexika, dokončil závod na okruhu v Sepangu na dvanácté pozici a zatím nezískal ani bod. Konkurenti z Force Indie, Sutil a di Resta, v Malajsii nebodovali, ale v Austrálii si připsali 10 bodů a dalo se očekávat, že nebýt potíží při výměně pneumatik, tento výkon by zopakovali i v Malajsii.

Sdílejte na:
Zavřít