Hülkenberg chce další dobrý výsledek

Hülkenberg chce další dobrý výsledek

Nico Hülkenberg zaznamenal během závodu v Singapuru další bodový výsledek. I proto chce získat další body i v následujícím závodě v Soči.

Německý jezdec byl po posledním závodě více než spokojený, jelikož dokázal získat body po třech závodech. Jeho týmový kolega Carlos Sainz bodoval také.

„Je to skvělé být zpátky na bodech, poté, co jsme měli horší průběh sezóny,“ řekl jezdec Renaultu před Velkou cenou Ruska.

„Je to důležité, musíme bodovat s oběma vozy, abychom mohli bojovat o celkové čtvrté místo v poháru konstruktérů.

„Samozřejmě, že vždycky chcete víc, ale pocit po Singapuru nám pomáhá jít dál. Myslím si, že se můžeme v Rusku zase o něco zlepšit.“

Německý pilot zatím za čtyřletou šňůru závodů v Soči získal body jen jednou, když bodoval v loňském závodě.

„Ukončil jsem svojí etapu bez bodů, když jsem loni skončil osmý, což byly mé druhé body u Renaultu.

„Neměl jsem zrovna štěstí v Rusku, jelikož jsem několikrát odstoupil. Nicméně to necháváme za sebou, a chceme mít silný závěr sezóny.“

Trať v Soči je pro jezdce výzvou. Pokud jezdec dobře poskládá své kvalifikační kolo, může z toho být velmi překvapivý výsledek.

„Je to jedno z delších kol v sezóně, s hodně zatáčkami. To dává výzvu, aby jezdec zajel co nejlepší čas a hladké kolo, speciálně v kvalifikaci.

„Trať je rychlá, a to se mi líbí. Jsou zde dlouhé rovinky a potom ostré brzdění do první zatáčky, následované další dlouhou zatáčkou na levou ruku. Pak je to celé rychlé, a poslední sektor má několik ostrých zatáček.“

Sdílejte na:
Zavřít