Heidfeld překvapen nedostatkem rychlosti

Heidfeld překvapen nedostatkem rychlosti

Německý závodník působící v kokpitu stáje Lotus Renault je překvapen ztrátou dvou sekund na čelo startovní listiny v průběhu tréninků.

Pilot Nick Heidfeld obsadil v prvním čtvrtečním tréninku na Velkou cenu Monaka jedenáctou příčku, v odpoledních jízdách se o jednu pozici zlepšil, i tak ale nebyl s výsledky spokojený a je přesvědčený, že ztráta dvou sekund na čelo startovní listiny je pro vůz jeho parametrů příliš velká, věřil totiž, že vůz Lotus Renault bude v uličkách historicky jednoho z nejznámějších okruhů konkurenceschopnější. 

„Jsem výsledky prvních tréninků překvapen, protože se nám dařilo zcela podle představ a drželi jsme se předem stanoveného plánu, i tak je zde ale ztráta neuvěřitelných dvou sekund,“ řekl nespokojený Němec.

„Zatím nepřemýšlíme o strategii pro závod nebo o tom, jaké bude rozvržení zastávek, to vše se rozhodne až po sobotní kvalifikaci. Doufáme, že do té doby přijdeme na důvody tak neuspokojivých výsledků a vyřešíme jej. Závod v monackých uličkách patří historicky nejzajímavějším a rozhodně by bylo hezké zde zaznamenat dobrý výsledky,“ řekl závěrem pilot.

Sdílejte na:
Zavřít