Hamilton: Před sebou mám ještě hodně práce

Hamilton: Před sebou mám ještě hodně práce

Dvojnásobný mistr světa připouští, že Mercedes má skvělý a rychlý vůz, před startem do nedělního závodu v Austrálii má ale ještě hodně práce před sebou.

Obsazení prvních dvou míst v pátečních trénincích na Velkou cenu Austrálie nebylo pro nikoho příliš velkým překvapením. Oběma jízdám dominoval s nejrychlejším časem Nico Rosberg, na kterého jen lehce ztrácel stájový kolega Lewis Hamilton. Vypadá to tedy, že i boj o pole position bude primárně v režii těchto dvou závodníků.

Nicméně Lewis Hamilton přiznává, že má stále určité problémy, které je potřeba vyřešit před startem sobotní kvalifikace. „Je zřejmé, že to mezi námi bude velmi těsné, ale mám před sebou ještě hodně práce,“ řekl britský pilot. „Necítím se ve voze ještě naplno spokojený, ale to není nic překvapivého, závodíme první den.“

Pokud jde o výhodu nad soupeři, Hamilton připouští, že je na tom Mercedes poměrně dobře. „Odvedli jsme úžasnou práci a čeká nás závod, ve kterém máme šanci bojovat o vítězství. Máme ještě nějakou práci s nastavením vozu, ale to je tak vše,“ řekl dále mistr světa z let 2008 a 2014.

„Celkově se ale jednalo o běžné páteční tréninky, opravdu zcela běžné, stejně jako tomu bylo minulý rok. Ale přesto je to těžký den a vůz není úplně dokonalý, takže stále máme na čem pracovat,“ dodal Hamilton.

Sdílejte na:
Zavřít