Hamilton měl kritizovat Schumachera. Nevěřte všemu, co čtete, říká Brit

Hamilton měl kritizovat Schumachera. Nevěřte všemu, co čtete, říká Brit

Úřadující šampion Lewis Hamilton vyzval fanoušky, aby nevěřili všemu, co čtou v médiích. Právě ta totiž nedávno informovala o tom, že se Brit nevybíravě pustil do Michaela Schumachera.

Před nedávnem oslavil zisk třetího mistrovského titulu. V rozhovoru pro média se ale Lewis Hamilton jako pravý šampion neukázal. Tedy pokud je pravdou to, co Express citoval. „Nikdy jsem neudělal věci, které udělal Michael, aby své tituly získal,“ měl říct britský pilot. „Já své tituly získal hlavně díky talentu.“

Následně se na Lewise Hamiltona snesla vlna kritiky, zejména z řad fanoušků německé legendy. Pilot stáje Mercedes se ale bránil a vyzval fanoušky, aby nevěřili všemu, co čtou. „Všichni fanoušci Michaela Schumachera. Chci, abyste věděli, jak moc velký fanoušek Michaela jsem,“ napsal na svůj Instagram ke společné fotce se sedminásobným šampionem.

„Vyrůstal jsem v dobách, kdy kraloval. Sledoval jsem ho od dávných dob, až po zisk sedmého mistrovského titulu. Byl a je nejlepším z nejlepších a jsem hrdý na to, že jsem s ním mohl strávit nějaký čas. Vždy ke mně byl velmi laskavý. Při jeho posledním závodě jsem sebral odvahu a šel za ním s tím, jestli by si se mnou nevyměnil helmu. Laskavě souhlasil.“

„Prosím, nevěřte všemu, co si můžete přečíst. Nikdy bych si nepřál zneuctění jeho, ani jeho rodiny. Stále se modlím za jeho brzké uzdravení. Všechny mé myšlenky jsou s ním,“ dodal Hamilton.

Sdílejte na:
Zavřít