Glock promluvil o své budoucnosti

Glock promluvil o své budoucnosti

Pilot německé národnosti hovořil pro britská média o plánech do budoucna. Smlouvu se stájí Virgin má ještě na příští ročník, rozhodně na tom nechce nic měnit.

Německý závodník má smlouvou s nováčkovským týmem Virgin ještě pro příští ročník, ale spekulovalo se o tom, zda-li po tak náročné sezóně bude mít Timo Glock chuť u týmu pokračovat. Ten ale potvrdil, že odchod do jiného působiště rozhodně neplánuje a těší se na další spolupráci s týmem.

Němec sice nebyl uveden na oficiální startovní listině, jež tento týden zveřejnila FIA, nicméně o své budoucnosti nepochybuje. V letošním ročníku nebodoval, ale jak sám potvrdil, v příštím rocem á být jeho stáj Virgin mnohem silnější.Jsem nadšený a rozhodně nepochybuji o své budoucnosti u týmu,“ řekl sám německý závodník.

V letošním ročníku jsme na začátku začínali od nuly, nyní již budeme mít velké množství dat a zkušeností, které můžeme v příští sezóně uplatnit. Většina lidí v týmu byla ochotna pro úspěch obětovat téměř vše. Samozřejmě bylo radost vidět malé krůčky a pokroky, všichni jsme tvrdě bojovali a postavili tak velmi dobrý základ do příštích let,“ uzavřel Glock.

Sdílejte na:
Zavřít