Gene: Alonso je jednoduše lepší než Massa

Gene: Alonso je jednoduše lepší než Massa

Marc Gene vyvrátil domněnky, že dostává Fernando Alonso přednostní vylepšení vozu. Říká, že Alonsovy výsledky jsou lepší než Massovy, protože on sám je lepší.

V letošní sezoně má Alonso výhodu před Brazilcem díky 64 bodům, zatímco Massa jich má pouhých 24. Španěl také dokázal dojet do cílů všech 6 Velkých Cen zatímco Brazilec viděl cíl 4 Velkých Cen.

Nicméně Gene, testovací jezdec Ferrari, si stojí za svým, že nic z toho nemá společného s lepším vybavením. Španěl je prostě lepší.

„Mohu potvrdit, že oba dva, Felipe i Fernando, mají k dispozici totožné vylepšení vozu,“ řekl Španěl novinám El Mundo. „Jestliže jsou Fernandovy výsledky lepší tak je to tím, že je na vyšší úrovni.“

Nicméně není to jen Massa, nad kterým se Alonso vyvyšuje. „Měl jsem tu možnost spolupracovat s mistry světa jako je Michael Schumacher, Villeneuve a Räikkönen a musím říct, že Fernando mě ohromil nejvíce. Než přišel do Ferrari tak jsem od něj dost očekával. Teď když jsem se s ním setkal a pracoval s ním tak mohu říct, že moje očekávání byly překonány.“

Sdílejte na:
Zavřít