Force India připravena na další boje

Force India připravena na další boje

Již tento víkend nás po letní přestávce čeká další Velké cena vozů Formule 1, která se tentokrát odehraje na belgickém okruhu Spa. Nico Hülkenberg přiznává, že v sázce je pro stáj Force India opravdu hodně.

Indická stáj začala v posledních závodech ztrácet půdu pod nohama, propadla se až na páté místo v Poháru konstruktérů a na čtvrtý Williams ztrácí 37 mistrovských bodů, ani jejich náskok ale není uspokojivý, pátou pozici hájí před týmem McLaren, který na jezdce ze stáje Force India ztrácí pouze jeden jediný bod. Jelikož jsou mezi jednotlivými pozicemi v konečném umístění Poháru konstruktérů poměrně velké finanční rozdíly, musí se stáj z Indie velmi rychle oklepat a vrátit do formy.

„Jsem pozitivně naladěný, mám ze všeho dobrý pocit. Je toho samozřejmě hodně v sázce, ale náš tým je připraven na velké souboje,“ nechal se slyšet šestadvacetiletý Nico Hülkenberg. „Snažili jsme se maximálně využít všech příležitostí v první polovině sezóny a stejně tak se musíme snažit i v posledních osmi závodech.“

„Myslím si, že nás letos čeká těsný souboj mezi hned několika týmy, takže musíme pravidelně sbírat důležité body,“ řekl dále německý závodník.

Hülkenberg doufá v zisk cenných bodů již nadcházející závodní víkend, který se odehraje na jeho oblíbeném belgickém okruhu Spa. „Je to úžasná trať, jedna z mých nejoblíbenějších v kalendáři plná zajímavých zatáček a míst, které jsou pro vozy Formule 1 opravdu netradiční,“ dodal německý pilot ve službách stáje Force India.

Sdílejte na:
Zavřít