Force India představí ve Španělsku obrovský upgrade vozu

Force India představí ve Španělsku obrovský upgrade vozu

Vstup stáje Force India do nového ročníku nebyl zrovna ideální, indický tým však ve Španělsku představí spoustu nových dílů, které bude testovat už během pátečních tréninků.

„Všechno je součástí našeho plánu. Oba vozy nasadí nové díly během pátečního tréninku,“ uvedl šéf stáje Vijay Mallya. „Jedná se o komplexní změny a vůz bude vypadat úplně jinak,“ uvedl dále boss indického týmu, který má na svém kontě zatím osm mistrovských bodů.

Poslední závodní víkend v Rusku byl pro tým frustrující. Oba závodníci se totiž zapletli do kolizí v úvodu velké ceny a jejich šance na bodový zisk tak byla nulová. Mallya ale věří, že štěstí tentokrát bude stát na straně jeho týmu a společně ve španělské Barceloně zaznamenají dobrý výsledek. „V Soči jsme se dostali do problémů v úvodu závodu a stejně tak tomu bylo i v Bahrajnu,“ zrekapituloval Mallya.

„I s odstupem času je to frustrující. Byli jsme zkrátka ve špatný čas na špatném místě. Doufám, že naše smůla je u konce a v Barceloně to bude bezproblémový závodní víkend. Jsme motivováni i naší kvalifikační formou v Rusku. Máme dobrý základ, na kterém se budeme snažit ve zbytku této sezony stavět,“ dodal šéf týmu.

Sdílejte na:
Zavřít