Ferrari se necítí ani na pódium

Ferrari se necítí ani na pódium

Technický ředitel stáje Ferrari Pat Fry přiznal britskému Autosportu, že Ferrari v současné době nemá takovou formu, aby v Austrálii bojovalo o umístění na stupních vítězů.

Na otázku, zda-li bude mít Ferrari v Austrálii problém s bojem o postavení na stupních vítězů, odpověděl Pat Fry slovy: „Myslím si, že ano. Pravdou ale je, že jsem často až příliš pesimistický,“ řekl technický ředitel italského týmu. Připustil, že stáj má před sebou ještě spoustu práce a první závodní víkend v australském Melbourne bude velmi náročný.

Fry připustil, že předsezónní období uteklo jako voda, vždyť první Velká cena je na pořadu již za čtrnáct dní. „Pokud jde o naší výkonnostní úroveň, jsem docela zklamán, nepochybně před sebou máme ještě spoustu práce,“ řekl dále.

„Minulý týden jsme na voze provedli několik změn, posunuli jsme výfuky vozu a snažili jsme se najít optimální nastavení. Do Melbourne přivezeme několik nových dílů, které bude potřeba během pátku otestovat a připravit na nedělní závod. Máme toho před sebou ještě moc, to je jisté již nyní,“ dodal.

Sdílejte na:
Zavřít