Facebook? Twitter? Co nám nabízejí?

Facebook? Twitter? Co nám nabízejí?

Velká většina dnešního internetového světa je také součástí jedné či více sociálních sítí. Výjimkou nejsou ani naše stránky. Věděli jste to?

Web Race-F1.com se ještě v průběhu existence staré verze stránek stal součástí sociální sítě Facebook. A protože spousta fanoušků motorismu tráví hodně času i na takovýchto sítích, snažili jsme se vás pomocí tohoto prostředku informovat o nejnovějších článcích a publikacích na našem webu. Několik z vás této možnosti pravidelně využívá, jiní se k tomu zatím neodhodlali.

Nové stránky spuštěné začátkem března nabízejí nejen nový vzhled, ale také spoustu nových funkcí, mezi které patří například tzv. „linkování“. Pod každým článkem tedy máte lištu nabízející možnosti sdílet tento článek  na vašem Facebook (popř. Twitter) profilu. Máte tedy možnost zveřejnit svůj příspěvek na vlastní zdi a vyzvat tak své přátelé ke komentování jednotlivých článků.

Náš server má na sociální síti Facebook také vlastní skupinu, do které pravidelně zveřejňujeme nové publikované články. Pokud tedy máte zájem o aktuální informace přímo na vaší zdi, stačí se přidat do této skupiny a pravidelné informace se budou zobrazovat na vaší hlavní stránce.

Stejných služeb můžete využít i na stránce Twitter.com. Nejen že na svůj profil můžete pravidelně „linkovat“, ale můžete také využít našeho profilu na této síti.

Sítě Registrace Profil RF1
Facebook zde zde
Twitter zde zde
Sdílejte na:
Zavřít