Emiráty se staly partnerem Formule 1

Emiráty se staly partnerem Formule 1

Nová sezóna se blíží mílovými kroky a tak se nejen piloti a týmy chystají na to, že budou předvádět co nejlepší výsledky, ale také zákulisí soutěže uzavírá poslední partnerství, aby v nadcházejících měsících mohli připravit pro fanoušky opět zajímavé a napínavé zážitky.

Nejnovějším partnerem Formule 1 se stala nejrychleji se rozšiřující letecká společnost na světě Emirates. Partnerství, které začne touto sezónou, bylo uzavřeno na pět let. Spolupráce byla oznámena šejkem Ahmedem bin Saeed Al-Maktounem, předsedou a výkonným ředitelem Emirates Airline & Group a ředitelem Formule 1 Berniem Ecclestonem.

Značka Emirates bude k vidění ve všech patnácti chystaných závodech, které se budou konat v Evropě, Asii, Austrálii, Jižní a Severní Americe. Logo Emirates bude poprvé, ve spojení s Formulí 1, k vidění při Velké ceně Malajsie (22-24. března 2013) a dostane se na slavné okruhy jako je  Silverstone, Monza nebo Interlagos. „Toto je výjimečné mezinárodní spojení dvou značek na vysoké úrovni.  Ambice, nejnovější technologie a celosvětový dosah jdou ruku v ruce s tím, jaké jsou hodnoty firmy Emirates,“ prohlásil šejk Ahmed.

„Emirates jsou už několik let partnerem prvotřídních sportů. Když k tomu přidáme spojení s Formulí 1, ukazuje se tak, jak firma rozšiřuje své působení jako sponzora, což by mělo mnoho sportovních fanoušků potěšit.  Toto nové spojení je další ukázkou toho, že Emirates nadále budou podporovat vývoj sportu, mezi které patří i spojení s Arsenalem aj.“

Logo Emirates se bude objevovat na okruzích Formule 1 a má tak vyjádřit spojení dvou velice silných nadnárodních značek.  Pasažéři Emirates budou také mít možnost sledovat závody v živém přenosu na palubě. Nejnovější motosport aktuality tak ukazují, že Formule 1 se stává čím dál prestižnějším a žádanějším sportem.

Eva Liba

Sdílejte na:
Zavřít