Druhým závodníkem stáje Manor bude Roberto Merhi

Druhým závodníkem stáje Manor bude Roberto Merhi

Španělský závodník Roberto Merhi byl oficiálně potvrzen jako druhý závodník stáje Manor. Jezdecké složení týmu bude tvořit s dříve představeným Willem Stevensem.

Vozy britského týmu prošly minulý týden crash testy a podařilo se jim připravit vše potřebné pro start v prvním závodě letošní sezóny. Poslední neznámou bylo jméno závodníka, který v jezdeckém složení týmu Manor doplní již představeného Willa Stevense. Dnes již víme, že to bude Španěl Roberto Merhi.

Manor zároveň představil i svého rezervního jezdce, kterým bude Jordan King. „Je fantastické, že můžeme přivítat Roberta a Jordana v našem týmu,“ nechal se slyšet ředitel John Booth. „Jedná se o velmi talentované závodníky, kteří před sebou mají nadějnou budoucnost. Speciálnější to pro nás je i v tom, že se jedná o odchovance juniorského programu Manoru,“ řekl dále.

Otázkou zůstává, jak dlouho bude Merhi v týmu působit. Třiadvacetiletý jezdec by měl totiž být součástí šampionátu Formule Renault 3.5, který začíná v dubnu. „Konečně mohu oznámit něco, o čem jsem tak dlouho snil. Není to jen páteční volný trénink, je to plnohodnotný závodní víkend,“ neskrýval své nadšení Merhi, který se s týmem Caterham již několika pátečních tréninků zúčastnil.

Sdílejte na:
Zavřít