Dohoda Lotusu a Grosjeana je na spadnutí

Dohoda Lotusu a Grosjeana je na spadnutí

Šéf stáje Lotus Eric Boullier prozradil, že Romain Grosjean již podepsal smlouvu pro nadcházející ročník, nyní se jen čeká na podpis majitelů tohoto týmu.

Po oznámení, že Kimi Räikkönen se v příštím ročníku vrátí ke stáji Ferrari, začal Romain Grosjean předvádět velmi konkurenceschopný výkony, výsledkem toho jsou tři třetí místa z posledních třech závodů, přičemž do poslední Velké ceny Indie startoval francouzský jezdec až ze sedmnácté pozice.

Po odchodu Icemana bylo jen velmi málo pravděpodobné, že by stáj Lotus na konci tohoto ročníku opustil i Grosjean, ten podle šéfa stáje Erica Boulliera již i podepsal nový kontrakt, nyní se jen čeká na stvrzující podpis vedení týmu.

„Všechny boxy jsou zaškrtnuté, všechna světla jsou zelená, Romain podepsal nový kontrakt,“ oznámil veřejnosti s radostí Eric Boullier.

I nadále se intenzivně spekuluje o tom, kdo bude vedle Grosjeana u stáje Lotus závodit. Na nejužší seznam kandidátů se vedle Pastora Maldonada v minulých dnech dostal také Nico Hülkenberg.

Boullier v průběhu závodního víkendu v Indii připustil, že by ve stáji rád uvítal Nica Hülkenberga, ale hlavním kritériem pro výběr druhého závodníka budou pravděpodobně finance, právě ty by mohl se svým bohatým sponzorem v zádech přinést Pastor Maldonado, který aktuálně působí u stáje Williams.

Sdílejte na:
Zavřít