Caterham: Povedený závodní víkend

Caterham: Povedený závodní víkend

Oba závodníci stáje Caterham dovezli svůj vůz do cíle, tým si navíc pochvaloval skvělé fungování pneumatik a velmi povedené zastávky v boxech.

U Caterhamu panuje po závodě v kanadském Montrealu spokojenost, tým sice skončil daleko za body, nicméně oba vozy dopravil do cíle, byť s kolem ztráty na vítěze. „Viděli jsme od obou pilotů velmi povedený závod, se zastávkami u mechaniků také nebyl v průběhu celého závodu problém, takže jsme rozhodně spokojeni,“ řekl technický ředitel Mark Smith.

Spokojen byl také ruský pilot Vitaly Petrov, dle kterého je výsledek z kanadského závodu předznamenáním pro lepší výsledky i v dalších Velkých cenách. „Byl to rozhodně povedený závod, bojoval sem se svým týmovým kolegou, navíc jsme neměli žádný výrazný problém s pneumatikami,“ řekl Petrov. „Snad budeme v podobné výkonnosti pokračovat i ve Valencii.“

„Ačkoli můj výkon nebyl takový, v jaký jsem doufal, závod rozhodně nebyl zklamáním. Krátce po startu jsem předjel Sennu, ale měl jsem drobnější problémy s pneumatikami, takže jsem s ním nemohl naplno bojovat. Pro celý náš tým to ale jinak byl skvělý závodní víkend, oba vozy máme v cíli, což je před nadcházejícím závodem ve španělské Valencii rozhodně dobrá zpráva,“ dodal.

Sdílejte na:
Zavřít