Bianchi s přestupem do Ferrari v nejbližší době nepočítá

Bianchi s přestupem do Ferrari v nejbližší době nepočítá

Jules Bianchi neočekává, že by v nejbližší době jednal s Ferrari o jeho možném přestupu do italského týmu, jako hlavní důvod uvádí, že stáj má aktuálně dva kvalitní jezdce se smlouvou pro příští rok.

V průběhu letní přestávky jsme se dočkaly i několika spekulací o možném přesunu Julese Bianchiho do stáje Ferrari, kde by mohl nahradit Kimiho Räikkönena, kterému se po návratu do italského Ferrari nedaří úplně podle představ.

Pokud by Fin na konci letošní sezóny Ferrari skutečně opustil, Jules Bianchi by byl jeho nejpravděpodobnější náhradou. Francouzský závodník ale o podobných možnostech neuvažuje. „Mají dva kvalitní jezdce, kteří mají smlouvu i pro příští ročník, takže pochybuji, že se něco bude měnit,“ uvedl Bianchi v rozhovoru pro Crash.net.

Bianchi také věří, že stáj Marussia se pro příští ročník dokáže ještě o něco posunout blíže ke konkurenci a bude pravidelně bojovat o umístění v nejlepší desítce. „Chci být na začátku nadcházející sezóny v pozici, kdy budu moci pravidelně bojovat o mistrovské body. Samozřejmě to může být i v mém současném týmu, protože pokud se někteří lidé rozhodnou do rozvoje stáje více investovat, můžeme se dočkat zlepšení již brzy,“ řekl dále.

„Ačkoli jsme malý tým, odvádíme naprosto perfektní práci, ale jsou potřeba nějaké investice k tomu, abychom mohli být ještě více konkurenceschopnější, jsem jezdcem Ferrari a je v jejich zájmu mě mít v co nejlepší pozici,“ dodal.

Sdílejte na:
Zavřít