Bianchi: Cítím se připraven!

Bianchi: Cítím se připraven!

Nadějný nováček se závodními geny Jules Bianchi se nijak neobává svého nedělního debutu v Austrálii.

Bianchi, jenž loni působil jako testovací pilot Force Indie a skončil druhý v šampionátu Formule Renault 3.5, se cítí být  připraven na svůj debut a na rozdíl od jiných nováčků se ho nijak neobává. Bianchi řekl, že mu jde z věcí, které se odehrály v minulých týdnech hlava kolem, a že si svůj debut ani neuvědomuje, a proto se ho nemůže zaleknout.

Zároveň optimisticky dodal, že očekává pro tým Marussia velmi pozitivní vývoj sezóny a věří, že mohou společnou prací dosáhnout na první body. To samé si myslí jeho týmový kolega, taktéž nováček, Max Chilton, jenž prohlásil: „Během testů v Melbourne jsme odvedli obrovské množství práce a podařilo se nám shromáždit spoustu důležitých dat. Cítím se být připraven na novou výzvu, která stojí před námi a každým dnem se blíží. „

Člen závodní akademie Ferrari Jules Bianchi na poslední chvíli vystřídal u týmu Marussia Luize Raziu, který měl s Marussií pro letošní rok smlouvu. Jeho sponzoři však nezaplatili smluvenou částku, a proto se ho tým rozhodl vystřídat Francouzem.

Sdílejte na:
Zavřít